Archiwum kategorii: administracja strony

Nowa strona Fundacji

indeksSzanowni Państwo!

Mamy przyjemność poinformować, że Robotnicza Fundacja Edukacyjna ma swoją nową odsłonę. Nowa strona „zaparkowana” jest na serwerach ZZG w Polsce przy ZG „Rudna”, tak więc adres jest bardzo podobny.

www.zzgkghm.pl/fundacja

Zachęcamy do zaglądania na stronę.

Jednocześnie pragniemy przypomnieć, iż trwa okres rozliczeń podatkowych za 2013 rok. Nasza Fundacja posiada status Organizacji Pożytku Publicznego, więc oczekujemy Waszego wsparcia. Działalność Fundacji jest Wam w większości znana. Tym natomiast, którzy są tutaj po raz pierwszy, sugerujemy odwiedziny nowej witryny, lub osobisty kontakt z fundacją.

Pozdrawiamy,

Zarząd ZZG w Polsce przy ZG „Rudna”

Nowa szata naszej strony

Sznowni członkowie Związku, Drodzy Internauci!

Oddajemy do Waszej dyspozycji naszą stronę w nieco innej odsłonie. Rozwój technologii internetowych wymuszą także na naszej witrynie pewne zmiany. Na szczęćcie są to zmiany na lepsze.

Dzięki oparciu naszego serwisu o platformę WordPress, stanie się on bardziej aktywny. Dzięki takim funkjom jak komentarze, dyskusje, spowoduje że będziemy mogli szerzej wymieniać spostrzeżenia i przekazywać sobie wzajemnie pewne uwagi.

Również dla mnie jako administratora jest to pewien krok do przodu, ponieważ analizując Wasze wpisy  w wyszukiwarce strony, mogę na bieżąco uaktualniać ją pod kątem poszukiwanych przez Internautów informacji.

Czekam na ewentualne uwagi i wskazówki.

Pozdrawiam Wojciech Kątny