Archiwum kategorii: po godzinach

Z Barbórkową wizytą u najmłodszych.

Na ręce PrzewP1110325odniczącego naszego związku – jak co roku – złożono zaproszenie do udziału w uroczystości barbórkowej w Przedszkolu nr 19 Bajka w Głogowie.

Małym urwisom się nie odmawia, rzecz jasna, więc i w tym roku, Wiesław Kątny będzie odpowiadał na trudne pytania naszych pociech, odkrywając tajemnice naszego zawodu.

Trema jest jak co roku, pytania potrafią zaskoczyć nawet najbardziej doświadczonych w górniczym fachu.

Uroczystość odbędzie się 4 grudnia.

Oczywiście postaramy się o foto relację z tego wydarzenia.

Rowerowo zakręceni

 Idzie wiosna, najwyższy czas „przeprosić” się ze stojącymi w piwnicach czy też garażach   rowerami. Słońce daje się coraz mocniej we znaki. W związku z tym zachęcamy wszystkich członków naszego związku do aktywnego spędzania wolnego czasu, na łonie przyrody.  Taka forma rekraacji bardzo korzystnie wpływa na nasz układ krążenia, oraz poprawia ogólną kondycję organizmu.

Na bazie tych przesłanek grupa zapaleńców z Głogowa powołała do życia  Głogowską Grupę Rowerową „DGL”.

Zaczęło się od 40 minutowych wypadów poza miasto, aż po pierwsze wyprawy 2 dniowe po województwach ościennych.  Nasza Grupa zaczęła 2 rok funkcjonowania, w którym będziemy chcieli poszerzyć jej szeregi, oraz obszar rowerowej elsploracji – mówi Wojciech Kątny współzałożyciel grupy.

Mottem naszej grupy jest cytat z Alberta Einsteina: 

…”Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód”…

 

Wszystkich zainteresowanych naszymi wycieczkami zapraszamy na stronę internetową naszej grupy, gdzie możecie skorzystać z propozycji wycieczek, które zrealizowaliśmy w zeszłym roku:

www.dgl.doprzodu.com

Pozdrawiam, Wojciech Kątny