Przeskocz do treści

Kalendarz imprez Związkowych na 2023 rok

Zapraszamy do zapoznania się z Kalendarzem naszych imprez w roku bieżącym. Tradycyjnie po więcej informacji należy zgłaszać się do siedziby Związku. Kontakt z nami znajdziesz TUTAJ.

Chętnych zapraszamy do zapisów w siedzibie związku lub telefonicznie 76/748-57-20,
gdzie otrzymacie również wszelkie niezbędne informacje.
Informujemy również, iż ilość miejsc jest ograniczona. Zapisy już się rozpoczęły.

Związek Zawodowy Górników w Polsce

Informuje, iż w 2023 r. będą organizowane liczne imprezy

zapraszamy

Kwiecień 2023 r.

Integracja na kręgielni

Kręgle zazwyczaj kojarzą się nam przede wszystkim z dzieciństwem, kiedy to wspólnie z rodzeństwem lub kuzynostwem grało się w plastikową wersję tej gry. W chwili obecnej mamy wiele super zorganizowanych miejsc, które przenoszą nas z okresu dzieciństwa do dnia dzisiejszego, a gra staje się fantastyczna rozrywką.

Czerwiec 2023 r.

Szkolenie strzeleckie

Impreza o tematyce strzeleckiej jest z pewnością ciekawą i niewątpliwie oryginalnym sposobem na wypoczynek, buduje i wzmacnia pozytywne cechy grupy. Szkolenie, przy współpracy z instruktorami, daje niewspółmierne efekty, perspektywę bliższego poznania, poprawienia relacji. Zdarza się, iż sytuacja stresująca w momencie gdy pierwszy raz mamy kontakt z bronią, ukazuje nieznane dotąd cechy charakteru. Imprezy na strzelnicy to super ćwiczenie na koncentrację, opanowanie emocji od rozpraszających bodźców z najbliższego otoczenia.

Listopad 2023 r.

Biesiada

Biesiada Piwna jest zawsze hucznie świętowana przez brać górniczą, tak też będzie i w tym roku, utrzymujemy tradycję. Nad całością świętowania czuwało będzie Wysokie Prezydium Nieomylne w Sprawach Piwnych :),
Wspólnie odśpiewamy hymn górniczy, będą tańce, biesiadowanie i świetna zabawa, zapewniamy naprawdę niesamowitą atmosferę. Zatem … do zobaczenia na barbórkowej biesiadzie.